1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
*House Price:
Down Payment:
*Annual Interest: %
*Term: Years
Mortgage Principle:
Total Payments:
Monthly Payment:

Apartament ne shitje tek Fresku 430 €/m2

Images (2)

Map

Convert

Select currency:
Current Price New Price
430 € --

Street

Bedrooms 2
Baths 1
M2 119

Overview

Shitet apartament 2+1+2Banjo+Ballkon+Aneks+Depo+Verande 16 m2 (me cmim vecante 250 euro/m2) ne zonen e Freskut. Apartamenti ka nje siperfaqe 119 m2 dhe me punime mjaft cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te sapo ndertuar, me ashensor. Apartamentit i jane bere te gjitha punime e brendshme vecante rishtazi, dritaret jane bere te reja me dopio xham, tavanet jane ulura dhe te pajisura me ndricim spot light, me korniza, sistem ngrohje-ftohje kaldaje me vete, si dhe veranda eshte e shtruar dhe punuar per tu pershtatur per ambjent pritjeje. Apartamenti ka nje lartesi te konsiderueshme mbi 3 m, dhe ka nje orientim direkt mbi malin e Dajtit. Apartamenti eshte totalisht i izoluar nga zhurmat, qetesi, ajer i paster dhe ndricim natural gjate gjithe dites. E gjithe rruga eshte e asfaltuar deri tek hyrja e pallatit. Me Hipoteke. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

 Cmimi 430 Euro/m2, i negociueshem.

Available Date:
6/24/2013
Apartament ne shitje tek Fresku
Tirana
Albania
Sale Type: For Sale
MLS #: AN240613-12
Category: Apartments, For Sale
Agents
Agron Nezaj (Administrator)
Home Plus
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
00355 6820 84206.

Details

Bedrooms: 2
Baths: 1
M2: 119
Available Date:
6/24/2013
Apartament ne shitje tek Fresku
Tirana
Albania
Sale Type: For Sale
MLS #: AN240613-12
Category: Apartments, For Sale
Agents
Agron Nezaj (Administrator)
Home Plus
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
00355 6820 84206.

Request a Showing

Please complete the form below to request a showing for this property. We will review your request and respond to you as soon as possible. Please add any additional notes or comments that we will need to know about your request.

Your Name: *
Your Email: *
Phone:
Evening Phone:
Contact Preference: *
Contact Time:
Special Requests or Comments:
(Maximum Characters: 300)
You have Characters left.
*
Enter the security code above. Not case sensitive.
   Send a copy of this request to my email
 
 
Available Date:
6/24/2013
Apartament ne shitje tek Fresku
Tirana
Albania
Sale Type: For Sale
MLS #: AN240613-12
Category: Apartments, For Sale
Agents
Agron Nezaj (Administrator)
Home Plus
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
00355 6820 84206.

Send to a friend

If you would like to send this property to a friend that you think may be interested, please complete the form below. To send this property to multiple friends, enter each email separated by a comma in the 'Friends Email' field.

Your Name: *
Your Email: *
Friend(s) Emails: *
Enter multiple emails separated by comma.
Comments:
(Maximum Characters: 300)
You have Characters left.
*
Enter the security code above. Not case sensitive.
 
 
Available Date:
6/24/2013
Apartament ne shitje tek Fresku
Tirana
Albania
Sale Type: For Sale
MLS #: AN240613-12
Category: Apartments, For Sale
Agents
Agron Nezaj (Administrator)
Home Plus
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
00355 6820 84206.

Schools

School NameGrade LevelDistance from ListingEnrollment
No results were found.
Schools provided by:

Gallery

This is the property disclaimer. Typically you would use this to disclaim liability for accuracy in listing data, add statements attributing ownership of photos and listing information, etc.